Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Breń - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 50 m po remoncie 1. piętro, centrum Tarnowa! Do wynajęcia komfortowy, świeżo wyremontowany lokal mieszkalny o powierzchni 50 m, położony na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Ablewicza

Tarnów(Breń + 12 km)

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa i stylowa kawalerka o powierzchni ok. 30 m, położona w bardzo dobrej lokalizacji nowy Apartamentowiec os. Ablewicza. Lokal w podwyższonym standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio Tarnów, ul. Legionów Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu studio (garsoniery) w budynku jednorodzinnym, wolnostojącym, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 53 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe lokale mieszkanie o powierzchni 50 - 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej. Lokale po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Tarnów(Breń + 12 km)

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnów, ul.Wałowa OD 1 MARCA 2026 do wynajęcia WYJĄTKOWE MIESZKANIE z antresolą o pow. 80 m2, - na poddaszu prywatnej kamienicy - mieszkanie na 3 piętrze, składa sia z pokoju gościnnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim II piętro, jasna kuchnia Do wynajęcia wygodne, słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy, położone na drugim piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska(Breń + 6 km)

2 000 zł36,94 m² 54,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W wysokim standardzie - dąbrowa tarnowska. Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,94m2, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów(Breń + 12 km)

1 700 zł36 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone blisko centrum miasta. Odległość od Rynku w Tarnowie to zaledwie około 10 minut spacerem. Lokalizacja: tarnów, al. Solidarności Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnów , ul.Rydza ŚmigłegoDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - o pow. 46 m2- dwa pokoje ( pokój gościnny i sypialnia )- łazienka z wanną, wc - piwnica- na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Breń

Breń,zachodniopomorskie

45 000 zł85 m² 529,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Choszczno Bierzwnik Breń Mieszkanie do remontu za 45 tys. Mieszkanie o dużym potencjale własnej inwencji zagospodarowania dużej powierzchni- 84,94m , w malowniczo położonej miejscowości k/.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij